Finał konkursu plastycznego w Siedliskach!

Filia biblioteki w Siedliskach corocznie organizuje dla najmłodszych konkurs plastyczny. Tym razem dzieci miały za zadanie narysować ulubionego bohatera z przeczytanej książki. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w środę 22 marca w Zespole Szkół w Siedliskach. A oto laureaci konkursu „Mój przyjaciel ze świata bajki”. W kategorii do lat 4: pierwsze miejsce otrzymał Hubert Chaim, drugie Amelia Krawczyk oraz wyróżnienia Jakub Osika i Milena Górska. W kategorii do lat 5: pierwsze miejsce zajął Krzysztof Bałut, drugie Karol Kordela, trzecie na równi Wojciech Bałut oraz Bartosz Wałaszek, wyróżnienia: Lilianna Gieracka, Alicja Szymańska i Amelia Łątka. W kategorii do lat 6: pierwsze miejsce otrzymał Miłosz Rejkowicz, drugie Laura Molczyk, trzecie Zuzanna Sikora. Natomiast wyróżnienie otrzymali Magdalena Gacek i Jakub Ryś.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim, którzy chętnie przyłączyli się do naszej zabawy z książką. Każdy uczestnik otrzymał mały upominek zachęcający do czytania książek i odwiedzania biblioteki.