Zaprogramuj się na czytanie Ver.2.0

Nasza biblioteka została zakwalifikowana do projektu „Zaprogramuj się na czytanie – Ver.2.0”
Jest to cykl warsztatów, które łączą promocję czytelnictwa z programowaniem. Innowacyjna formuła zajęć oparta jest na analizie opowiadań Stanisława Lema oraz nauce kodowania. W trakcie spotkań wykorzystywane są nowe technologie i zestawy klocków LEGO Mindstorms.
Uczniowie szkół gminy Tuchów zapraszamy do udziału!!!
Jeśli jeszcze nie czytacie książek, uważacie, że czytanie nie jest dla Was, to zapraszamy.
Drodzy Rodzice, jeśli Wasze dzieci nie czytają, bo zwyczajnie nie lubią, a Wam zabrakło już argumentów, jak ich przekonać do czytania, te warsztaty są właśnie dla nich!!!
W naszej bibliotece projekt będzie realizowany 21 września.
Od 1 września przyjmujemy zapisy do dwóch grup:
10-13 lat oraz 14-18 lat.
Ilość miejsc ograniczona!!!

Projekt realizuje krakowskie Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej „Meritum” w ramach konkursu „Małopolskie czytanie”, organizowanego przez Województwo Małopolskie. Projekt dofinasowany jest przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.