Pierwszy dyplom w akcji Mała Książka-Wielki człowiek!

Dzisiaj, jako pierwsza w naszej bibliotece odebrała swój dyplom małego czytelnika Wiktoria Starzyk. Gratulujemy małej czytelniczce, która wytrwale przychodziła do biblioteki, wypożyczała książki i dzięki temu została uhonorowana imiennym dyplomem, potwierdzającym jej czytelnicze zainteresowania. Przypominam, iż w naszej bibliotece trwa akcja Mała Książka-Wielki Człowiek. Każde dziecko urodzone w roku 2015 dostaje Wyprawkę Czytelniczą, a w nim książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz w prezencie Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajduje się też broszura „Książką połączeni czyli o roli czytania w życiu dziecka” dla rodziców. Podczas wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzymuje naklejkę do bibliotecznej karty, a po uzyskaniu dziesięciu dostanie dyplom. Dziecko pozna ciekawe miejsce, jakim jest biblioteka, oraz zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.