Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

Konkurs Wiosna budzi kolorami- uroczyste wręczenie nagród.

3 czerwca podczas X Maratonu Głośnego Czytania w ramach akcji odbyło się w Filii w Jodłówce Tuchowskiej uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Wiosna budzi kolorami”. Na konkurs wpłynęło 29 prac. Jury w składzie: Bożena Wrona, Dorota Dobarska i Ryszard Flądro postanowiło nagrodzić następujące prace: Oddział Przedszkolny:
I miejsce Zuzia Witkowska, II miejsce Amelia Osika, III miejsce Lena Zięcina oraz wyróżnienia dla Bartosza Czuby, Filipa Kukli i Emilii Tereszkiewicz.
Klasa I: I miejsce Lidia Mikrut, II miejsce Patryk Łajka, III miejsce Szymon Możdzierz oraz wyróżnienie dla Aleksandry Słowik.
KLASA II: I miejsce Karol Rzepka, II miejsce Klaudia Wantuch, III miejsce Aleksandra Niziołek oraz wyróżnienia dla Kacpra Osiki i i Filipa Czudeckiego.
Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie – Filia w Jodłówce Tuchowskiej. Gratulacje dla zwycięzców. Wychowawcom klas dziękujemy za przygotowanie dzieci do konkursu. Prace można obejrzeć w korytarzu przy wejściu do Biblioteki.