Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

Nowa wystawa w Małej Galerii „Przedstawmy się”

Zapraszamy Państwa do bibliotecznej Małej Galerii „Przedstawmy się”, gdzie tym razem można zobaczyć wystawę fotografii. Autorką zdjęć jest Karolina Hajduga – uczennica klasy o profilu technik fotografii w ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie.
Uroczyste otwarcie wystawy odbyło się we wtorek 11 czerwca, na wernisaż pomimo upałów przybyło wiele osób. Autorka opowiadała o swoich pracach, przedstawiając okoliczności ich powstania. Karolina zdecydowała się pokazać 50 kadrów, których wybranie nie było z pewnością łatwe, o czym wie każdy, kto swoje cyfrowe galerie próbuje posegregować i przygotować do wywołania… Na ścianach Małej Galerii zawisły więc różnorodne prace. Sporo portretów z zainscenizowanych sesji, niektóre z nich zabawne, inne liryczne. Soczyste makra przybliżające odbiorcy urodę przyrody. Wspaniałe fotografie plenerowe, a tu krajobrazy, zarówno miejskie, jak i wiejskie, dalekie i całkiem bliskie.
Karolina mówi, że od najmłodszych lat fascynowała się fotografią. Lubi, schowana za obiektywem, oglądać ludzi i przyrodę, by uchwycić emocje, historie i piękno chwili. Stale doskonali swój warsztat, gdyż wiąże swoją przyszłość z profesjonalną fotografią.
Wystawę będzie można oglądać przez wakacje w godzinach otwarcia biblioteki. Zapraszamy!