Komputery dla Każdego

W ramach realizacji projektu: „e-Xtra Kompetentni – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”, w naszej Gminie przeprowadzane są warsztaty. Zaplanowano utworzenie pięciu grup szkoleniowych, a dwie już ukończyły swoje szkolenia. Obecnie w Filii w Jodłówce Tuchowskiej realizujemy kolejny moduł. W listopadzie zaplanowano szkolenia w godzinach popołudniowych dla dwóch grup: w Siedliskach oraz w Tuchowie. Mamy jeszcze 4 wolne miejsca. Zachęcamy do skorzystania, zwłaszcza, że szkolenia są darmowe z bardzo ciekawą i przydatną w codziennym życiu tematyką. Grupa w Siedliskach zaczyna 6 listopada o godzinie 16:30 w tamtejszej filii biblioteki, natomiast ostatnia grupa szkoleń odbędzie się w Tuchowie po 15 listopada. Osoby zapisane zostaną powiadomione telefonicznie.