Noc w Bibliotece

Już po raz kolejny Biblioteka Publiczna Filia w Jodłówce Tuchowskiej wspólnie z Biblioteką Szkolną zorganizowały dla dzieci „Noc w Bibliotece”. W tej  pięknej akcji uczestniczyło 37 uczniów wraz z opiekunami. Zorganizowano mnóstwo atrakcji. Wśród nich quizy, gry planszowe i łamigłówki . Odbyło się spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki oraz głośne czytanie „Opowiadań dla łobuzów i nie tylko” Grzegorza Kasdepke. Ponadto dzieci brały udział w konkursach „Mistrz Pięknego Czytania”, „Mistrz sudoku”, „Mistrz piłkarzyków”, Mistrz rysunku” – Mój ulubiony bohater, „Mistrz puzzli”. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy oraz uczestnikom za wspólnie spędzony czas. Kolejne spotkanie już podczas Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek. Zapraszamy!