Biblioteka jest teraz otwarta

Warsztaty z Photonem !!!

Ogłaszamy zapisy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w dniu 24 lutego w naszej bibliotece w Tuchowie.

Planujemy dwa bloki warsztatowe o godzinie 12.30 oraz 14.00 maksymalnie dla 20 osób każda grupa. Warsztaty przeznaczone są dla uczestników w wieku od 8 do 14 lat.

Ponadto w tym samym dniu o godz.15.30 odbędą się konsultacje dla nauczycieli chcących podnieść swoje kompetencje i uczyć programowania z wykorzystaniem robotów Photon /liczba miejsc 15 /.

Uczestnicy będą mieli okazję stworzyć trzy unikatowe projekty, dzięki którym poznają nieograniczone możliwości, jakie daje połączenie Scratcha z Photonem. Wezmą udział w szyfrowaniu zachowań Photona, wyścigu robotów oraz prostej grze, w której kontrolerem będą czujniki robota.

Najważniejsza informacja to, że warsztaty poprowadzi  firma Photon Entertainment z Białegostoku twórcy robota Photon.

Partner projektu: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego