Biblioteka jest teraz otwarta

IBUK Libra w Międzynarodowym Tygodniu E-książki. Nowe funkcje

Czy znasz już IBUKA Librę? Czy wiesz jakie to proste, aby mieć dostęp do dziesiątek, a nawet setek e-książek z dowolnego miejsca na ziemi, w wybranym przez Ciebie czasie, za darmo? IBUK Libra to nie tylko e-czytelnia PWN. To zaawansowane narzędzie do pracy z tekstem, gdzie możesz robić notatki, czy tworzyć cytowania do pracy semestralnej, bądź dyplomowej.

W pierwszym tygodniu marca kolejny raz obchodzimy Międzynarodowy Tydzień E-książki. Nasza biblioteka udostępnia zasób e-książek, które możecie czytać bez ograniczeń czasowych i geograficznych, bez kar za nieterminowy zwrot, wreszcie bez potrzeby pobierania aplikacji. Wystarczy urządzenie obsługujące HTML5. Jeśli korzystasz już z IBUKA Libry i znasz to narzędzie, to mogą Cię zaskoczyć nowe funkcje. Od niedawna dostępne jest cytowanie oraz tworzenie tzw. projektów z poziomu półki MyIBUK, do której dodajesz czytane książki.

Potrzebujesz odrębnej półki z literaturą potrzebną do konkretnego projektu? Funkcja „Projekt” to łatwy sposób tworzenia grupy książek, które wykorzystasz w swojej pracy. Projekt przyspiesza pracę w IBUKU Librze, bez potrzeby każdorazowego szukania niezbędnych tytułów w półce MyIBUK. Wciąż możesz tworzyć notatki, a nawet konspekt pracy wewnątrz projektu. Zapraszamy do korzystania. Świętuj Międzynarodowy Tydzień E-książki z IBUKIEM Librą i poznaj nowe funkcje już dzisiaj.