Koronawirus !

W celu zmniejszenia potencjalnego ryzyka epidemiologicznego związanego z koronawirusem SARS-CoV-2  w Bibliotece Publicznej w Tuchowie oraz jej filiach w Siedliskach i Jodłówce Tuchowskiej do odwołania nie będą organizowane szkolenia dla czytelników, lekcje biblioteczne, spotkania DKK, LKK oraz inne wydarzenia z udziałem publiczności.

Zachęcamy czytelników do zaopatrzenia się w większą ilość książek, gdyż sytuacja może ulec zmianie. Jednocześnie nie ograniczamy ilości wypożyczanych książek i przedłużamy terminy ich zwrotów.

Ze swej strony zapewniamy, że stosujemy zalecenia właściwych służb i jako instytucja podejmujemy wszystkie możliwe środki ostrożności, by zachować komfort korzystania z Biblioteki, w tym m.in.:

Jednocześnie BARDZO PROSIMY OSOBY Z INFEKCJAMI, nie tylko w kontekście koronawirusa, O NIEPRZYCHODZENIE DO BIBLIOTEKI.  W zaistniałej sytuacji zwracamy się z prośbą, abyśmy nie narażali innych na wirusy i infekcje. Prosimy, dbajmy o wspólną przestrzeń.