Kursy on-line

Przedłużamy na kolejny rok ofertę kursów językowych i specjalistycznych na platformie Lerni. Każdy czytelnik, który otrzymał kod dostępu, nadal może z niego korzystać. Przypominamy, iż oferujemy:

E-pakiet kursów językowych dla młodzieży i dorosłych Lerni (klik – konto test)   Angielski – poziomy A1 – B2, Niemiecki – poziomy A1 – B1, Hiszpański – poziomy A1 – B1, Francuski – poziomy A1 – A2, Włoski – poziomy A1 – A2. Angielski biznesowy.

E-pakiet kursów specjalistycznych z serii Kursy123:
Pisz123 – rozwija umiejętność szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze metodą dziesięciopalcową.
Pamiętaj123  – uczy technik zapamiętywania, poprawia pamięć fotograficzną.
Ponadto od czerwca uruchamiamy E-pakiet kursów językowych dla dzieci:

FunEnglish (klik – konto test)
FunJunior (klik – konto test)

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z możliwości darmowej oferty szkoleń on-line. Aby otrzymać kod dostępu, wystarczy napisać do Nas poprzez formularz kontaktowy.