16 Tuchowski Maraton Głośnego Czytania

Koniecznie wysłuchajcie jak pięknie czyta specjalnie dla Was Malwina Kożurno. Rozpoczynamy 16 Tuchowski Maraton Głośnego Czytania w ramach jubileuszowej edycji akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Elżbieta Malwina Kożurno o sobie:

„Moja miłość do czytania zrodziła się wiele lat temu, na studiach polonistycznych UMCS w Lublinie. Przez wiele lat czytałam mojej wspaniałej trójce dzieci (tysiące kilometrów tekstów). Była to znakomita wprawka przed podjęciem pracy lektorki. Prowadziłam Klub Czytających oraz warsztaty dla dzieci w nieistniejącej już, uroczej księgarni Elf w Bielsku- Białej (gdzie mieszkam). Obecnie współpracuję z autorką książek dla dzieci i młodzieży, Renatą Piątkowską. Czytam na spotkaniach autorskich, nagrywam audiobooki, prowadzę warsztaty lektorskie dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i bibliotekarzy. Mówiąc krótko, kocham czytać.

Wszystkich słuchaczy serdecznie pozdrawiam!”