Biblioteka jest teraz otwarta

Biblioteka w wakacje

Przypominamy, iż w czasie wakacji Biblioteka w Tuchowie będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, w soboty jest zamknięta.

Filia w Siedliskach w sierpniu będzie otwarta w poniedziałki i czwartki. Natomiast od 16 sierpnia do 3 września będzie nieczynna.

Filia w Jodłówce Tuchowskiej do 13 sierpnia będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki. Zamknięcie zaplanowano od 16 do 31 sierpnia.

Można już korzystać z wolnego dostępu do półek bibliotecznych. Dopuszczalne limity osób, które jednocześnie mogą przebywać w bibliotece to:

W Oddziale dla dzieci  maksymalnie 2 osoby

W Oddziale dla dorosłych maksymalnie 5 osób

Do limitów nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Korzystanie z czytelni na miejscu tylko w uzasadnionych i pilnych przypadkach, rekomendujemy wypożyczanie do domu.

Nadal obowiązkowo wszyscy dezynfekują ręce przed wejściem do biblioteki i używają maseczek ochronnych.