Grzegorz Kasdepke przyjedzie do Tuchowa

Na zaproszenie Dyskusyjnych Klubów Książki przyjedzie do Tuchowa, aby spotkać się z czytelnikami jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy dla dzieci. Autor ponad 50 książek, z których większość to bestsellery. Jego kryminał Detektyw Pozytywka został uznany za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci drugiej dekady XXI wieku. Detektyw Pozytywka i W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko zostały wpisane na światową listę White Ravens /lista białych kruków literatury światowej/ W roku 2015 wręczono mu Nagrodę Kallimacha– za wybitne osiągnięcia w sferze edukacji. W roku 2017 przyznano mu tytuł „Ambasadora Polszczyzny”, a w 2019 roku został Kawalerem Orderu Uśmiechu!

Spotkanie odbędzie się w środę 15 września o godz.11.00 /szczegóły na poniższym plakacie/ Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o wcześniejszy kontakt z biblioteką.