Propozycja dla młodzieży

Młody człowieku borykasz się z problemami, nie możesz sprostać wymaganiom swoich rodziców, może nie radzisz sobie z anoreksją – mamy dla Ciebie propozycję. Fundacja Kultury i Sportu 44 z Warszawy realizuje projekt, który może będzie dla Ciebie pomocą. Zobacz pierwsze nagranie dostępne on-line 12 września o godzinie 20.00 na kanale YouTube oraz na Facebooku.

Jeśli to coś dla Ciebie – kolejne nagrania będą transmitowane co dwa tygodnie o tej samej godzinie. Wysłuchasz najnowszej powieści Marty Fox oraz posłuchasz panelu dyskusyjnego specjalistów, psychoterapeutów między innymi o tym, jak walczyć z depresją, z hejtem w Internecie i brakiem akceptacji środowiska.

Jak pobudzić i zwiększyć motywację do działania, poprawić pewność siebie czy usprawnić komunikację z innymi ludźmi.

Zobacz, to może być coś dla Ciebie.

Link do premiery premiery pierwszego odcinka:

Link do wydarzenia na Facebooku: