Narodowe Czytanie 2021

Filia Biblioteki Publicznej w Jodłówce Tuchowskiej we współpracy z Biblioteką Szkolną już po raz szósty włączyła się do tej ogólnopolskiej akcji. Wspólne czytanie dostarczyło dużo radości w obcowaniu z wyjątkową polską literaturą. Warunki atmosferyczne pozwoliły nam na czytanie na świeżym powietrzu w ogrodzie szkolnym. Rekwizyty, stroje oraz artystyczne przeczytanie lektury przeniosło nas na moment do kamienicy Dulskich. Czytała  młodzież z klasy VII.  W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie z klas IV-VIII wraz z nauczycielami. Na zakończenie w zeszycie przedmiotowym do języka polskiego została wbita pieczęć upamiętniająca to wydarzenie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej akcji. Zachęcamy do rozwijania miłości do lektur i  już dziś zapraszamy na wspólne czytanie „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, które odbędzie się za rok.