Empik Go w tuchowskiej bibliotece

Od grudnia w ofercie naszej biblioteki będzie dostępna nowa usługa. Darmowe kody do aplikacji Empik Go, która oferuje tysiące audiobooków i ebooków. Osoby zainteresowane otrzymaniem darmowego dostępu do aplikacji proszone są kontakt mailowy na adres: biblioteka@tuchow.pl Kody wydawane będą od dnia pierwszego grudnia z miesięcznym okresem ważności.

Niestety ich ilość jest ograniczona, dlatego w pierwszej kolejności uwzględnimy zgłoszenia od osób, które jeszcze nie korzystały z darmowych dostępów do publikacji zdalnych, będących w ofercie naszej biblioteki. Jeśli zostaną wolne kody, to będą mogły z nich korzystać, także osoby, które posiadają dostęp do platformy Legimi.

Zakup zrealizowano w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Kierunek interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.