Wymyśl nazwę biblioteki.

Biblioteka Publiczna w Tuchowie zmienia się dla Was! Rozpoczęła się rozbudowa placówki, a obecne pomieszczenia zostaną odnowione, projektujemy spójne nowoczesne wnętrza i montaż windy, aby ułatwić wizytę w bibliotece. Za niecałe trzy lata zaprosimy Was do całkiem nowych przestrzeni bibliotecznych. Zanim to jednak nastąpi, potrzebna jest nam Wasza pomoc. Odnowiona biblioteka powinna posiadać nazwę. Nazwę, która nawiązywać będzie do Tuchowa(jego historii, tradycji, miejsca), będzie nowoczesna i kojarzyć się będzie z naszą biblioteką. Przesyłajcie swoje pomysły i podpowiedzi, będzie to dla nas niezwykle cenne i pomocne. Może to właśnie, ktoś z Was nada imię nowej bibliotece!

Podpowiadamy już wykorzystane nazwy bibliotek w Polsce: Biblioteka Od Nowa, Biblioteka na Poziomie, Bioteka, Stacja Kultura, Galeria Książki, Sopoteka, Manhattan

Zapraszamy do wypełniania ankiety