Biblioteka jest teraz otwarta

Pomaganie jest dobre

Pomagamy w inicjatywie Nie oceniam staram się zrozumieć – 23 luty Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją.

Depresja to bardzo podstępna i wyniszczająca choroba związana z zaburzeniami nastroju. Mimo tego, że występuje bardzo często, wciąż jest stygmatyzowana, a osoby na nią cierpiące wstydzą się szukać pomocy. Depresja jest uleczalna.

Wiedza to pierwszy krok w szukaniu pomocy, bądź zmiany swoich uprzedzeń. Przygotowaliśmy dla Was tematyczną kolekcję książek: Depresja-poznaj by, zrozumieć i skutecznie walczyć z tą chorobą

Zebraliśmy publikacje dostępne w naszej bibliotece z których możecie korzystać. Na plakatach zamieszczony jest także Kod QR zawierający bezpośredni link do naszej kolekcji książek.

Przyjdź do biblioteki, wypożycz książkę, dowiedz się więcej, nie oceniaj, pomóż !