Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz otwarta

Ebookpoint BIBLIO- nowa usługa

Od 1 kwietnia w naszej ofercie pojawiła się nowa usługa -dostęp do bazy Ebookpoint BIBLIO czyli Multimedialnej Biblioteki Cyfrowej. To platforma, która oprócz ebooków i audiobooków oferuje dostęp do video-kursów. Udostępnia  ponad 32 000 publikacji, w tym pochodzące z wydawnictw tworzących wydawniczą Grupę Helion SA.  Jest to różnorodny zbiór publikacji cyfrowych dostarczających wiedzy zwłaszcza z obszaru IT i nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych, programowania, HR, prawa, ekonomii, księgowości czy zarządzania. Zasób ten może być też niezwykle pomocny do nauki języków obcych oraz rozwijania osobistych zainteresowań i pasji (poradniki z różnych dziedzin).

Trzydziestodniowy bezpłatny kod dostępu można będzie uzyskać mailowo pisząc na adres: biblioteka@tuchow.pl. Najlepiej to zrobić na początku miesiąca, gdyż po aktywacji kodu uzyskamy maksymalny 30 dniowy dostęp, ale tylko w miesiącu jego aktywacji. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prośba o kod powinna być wysyłana z adresu mailowego podanego przy zapisie do Biblioteki jako adres kontaktowy.

Instrukcja logowania:

Jednocześnie na Platformie możesz wypożyczyć  10 publikacji;  ebook – 14 dni, audiobook i video kurs – 7 dni. Regulamin usługi: https://biblio.ebookpoint.pl/regulamin