Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego

Do 22 kwietnia czekaliśmy na zgłoszenie prac plastycznych ilustrujących upodobania czytelnicze dzieci z gminy Tuchów. Jury w składzie: Wiesława Hudyka, Bożena Wrona i Kinga Kulas zebrało się i dokonało oceny dnia 26 kwietnia. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże – jury miało do oceny aż 152 ilustracje, najwięcej było tych przygotowanych przez przedszkolaków, dlatego też postanowiono rozdzielić kategorię 5-6 lat i oceniać osobno każdy rocznik.
W ocenie brano pod uwagę – zgodność z tematem i regulaminem konkursu, pomysłowość, samodzielność wykonania, staranność. Wyłonienie zwycięzców było trudne, więc obrady jury trwały bardzo długo.

Gratulujemy wszystkim Dzieciom, zarówno tym nagrodzonym, jak i tym, które tym razem nie wygrały. Wasze prace będą teraz pięknie zdobić Galerię w bibliotece – zapraszamy więc, byście przyszli zobaczyć Waszą własną wystawę.

Uroczyste rozdanie nagród i otwarcie wystawy odbędzie się 10 maja w XIX Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek podczas spotkania autorskiego z Elizą Piotrowską, na które zapraszamy nagrodzonych z opiekunami. Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości odebrania nagrody w tym czasie, zapraszamy po 10 maja w godzinach otwarcia biblioteki.