Tydzień bibliotek

„Biblioteka świat w jednym miejscu” to hasło tegorocznego tygodnia bibliotek, który trwa od 8 do 15 maja. Przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji. 10 maja o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską, autorką i ilustratorką książek dla dzieci, laureatką licznych nagród literackich, która jest także historykiem i krytykiem sztuki oraz tłumaczką z języka włoskiego, współpracującą z wieloma pismami dla dzieci. Pani Eliza przyjedzie do nas z dalekiej Brazylii.

Podczas spotkania odbędzie się także uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego „Książka – cały świat” oraz otwarcie galerii nagrodzonych prac.

Udział grup zorganizowanych w spotkaniu autorskim, tylko po wcześniejszym zgłoszeniu, obowiązuje limit miejsc.