Gwarno i wesoło w bibliotece

W ten słoneczny, ciepły dzień dwunastego maja Filię w Jodłówce Tuchowskiej odwiedziły dzieci z kl. II i III z pobliskiej szkoły wraz z wychowawcami. Było czytanie i oglądanie książek. Wspólnie zastanawialiśmy się nad znaczeniem tegorocznego hasła Tygodnia Bibliotek : „Biblioteka świat w jednym miejscu”. Dzieci słusznie stwierdziły, że to właśnie dzięki książkom możemy podróżować po całym świecie, przenieść się w czasie, a nawet do zupełnie innej rzeczywistości. Ponadto w bibliotece zebrana jest wiedza o wszystkim.

Dzieci aktywnie spędziły czas, korzystając z wyposażenia biblioteki, obejrzały wystawę obrazów Stefanii Wójcik, a także uczestniczyły w warsztatach plastycznych przeprowadzonych przez Bernadetę Kukułkę. Powstały piękne, wiosenne obrazki wykonane w technice decoupage.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział i mile spędzony czas, a Pani Bernadecie dziękujemy za interesujące zajęcia.