Bajkowo i kolorowo w Filii w Jodłówce Tuchowskiej

Biblioteka Publiczna Filia w Jodłówce Tuchowskiej zorganizowała konkurs plastyczny „Mój bajkowy świat”, adresowany dla dzieci z klas 0-III. Uroczyste podsumowanie z udziałem Dyrektor Biblioteki Publicznej w Tuchowie odbyło się 3 czerwca w Szkole Podstawowej. Wpłynęły 34 prace, wykonane różnymi technikami plastycznymi. Wszystkie zachwyciły swoją formą, pomysłowością i oryginalnością. Jury w składzie: Bożena Wrona, Kinga Kulas i Wiesława Hudyka, wybrało zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych:

I miejsce:           Maksymilian Wantuch

II miejsce:          Karol Osika

II miejsce:          Nikola Mleczko

Wyróżnienie: Aleksandra Rąpała, Jan Woloszczuk, Łucja Rzepka

I miejsce:           Julia Słota, Kornelia Szymańska

II miejsce:          Karolina Marek

III miejsce:        Klaudia Gargula

Klasa II,III

I miejsce:           Emilia Czudecka

II miejsce:          Piotr Gargula

III miejsce:        Paulina Smoszna

Wyróżnienie: Amelia Osika, Krystian Jantas, Milena Mikrut

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu plastycznego.Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody ufundowane przez Bibliotekę Publiczną w Tuchowie.Szczególne podziękowania dla wychowawców i rodziców  za przygotowanie dzieci do konkursu. Wyjątkowe, oryginalne małe dzieła sztuki wykonane przez najmłodszych czytelników można podziwiać w bibliotece na zorganizowanej wystawie. Serdecznie zapraszamy.