Biblioteka jest teraz otwarta

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Po raz kolejny klubowicze z Filii w Siedliskach spotkali się, aby porozmawiać o literaturze. Tym razem   przedmiotem wymiany zdań była książka z serii owocowej pt. „Lato w Jagódce” K. Michalak. To powieść obyczajowa pełna miłości, szczęścia i nadziei.  Czytając kolejne stronice, budzi się w nas radość, optymizm, nadzieja oraz, że warto mieć marzenia, dążyć do celu i nie poddawać się przeciwnościom losu. Główna bohaterka, to Gabrysia trochę brzydka i naiwna -niepełnosprawna dziewczyna, która została porzucona, jako niemowlę przez swoją matkę-nazwana szarą myszką. Chce poznać dobrego, kochającego mężczyznę, najlepiej księcia na białym koniu, chce być piękna i bogata, pragnie miłości i szczęścia i głęboko w to wierzy. Patrzy na świat przez różowe okulary.  Książkę czyta się lekko i przyjemnie, jest dużo zwrotów akcji, humoru i wzruszeń.  Lekturę polecamy na wakacje.