Biblioteka jest teraz otwarta

Małgorzata Gutowska-Adamczyk przyjedzie do Tuchowa

6 października na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki przyjedzie do Tuchowa na spotkanie z czytelnikami Małgorzata Gutowska-Adamczyk. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Tuchowie w czwartek 6 października o godz.17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp wolny.

Pisarka to absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie.
Debiutowała jako scenarzystka serialu „Tata, a Marcin powiedział…” emitowanego na antenie TVP 1.
Jest autorką kilkunastu powieści, które wzruszają, rozweselają i zachwycają coraz więcej czytelniczek niezależnie od wieku. Ogromną popularnością cieszy się między innymi trzytomowa saga Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk pt. „Cukiernia Pod Amorem”.
Na podstawie książki „Jak zabić nastolatkę (w sobie)?” powstał spektakl „Czterdziestka w opałach”.
Za powieść „13. Poprzeczna” autorka otrzymała nagrodę polskiej sekcji IBBY w kategorii „Książka Roku 2008”.