Wernisaż wystawy

W  Małej Galerii Przedstawmy się 8 listopada otwarto wystawę fotograficzną pod tytułem Kompleksowo. Autorką wszystkich prezentowanych fotografii jest Karolina Hajduga. Bedzie ona czynna do końca grudnia. Wystawa Kompleksowo to zbiór czarno białych portretów, które powstały podczas realizacji projektu artystyczno- społecznego. Jest to autorski pomysł i wykonanie Karoliny, zajmującej się zawodowo fotografią w swojej firmie Czuły Kadr. Wystawa jest próbą oswojenia naszych kompleksów, które tkwią w nas, z którymi się borykamy w życiu codziennym, które ograniczają naszą wolność. Oswojenie i akceptacja  kompleksów to trudna sztuka dla każdego. Może takich właśnie wystaw nam potrzeba, aby sobie z tym poradzić. Zachęcamy do zwiedzania tej niezwykle interesującej wystawy i do snucia własnych refleksji, ponieważ ta wystawa zdecydowanie do takich zachęca.

Dziękujemy wszystkim obecnym na wernisażu za liczny udział w wydarzeniu i te rozmowy, które niezmiennie nas inspirują. Karolinie gratulujemy talentu i wrażliwości. Zdjęcia z otwarcia wystawy wykonał Jerzy Bergander- serdecznie dziękujemy.