Dzień Pluszowego Misia

Wszystkie misie małe i duże, bure i kolorowe obchodzą swoje święto 25 listopada. Z tej okazji do Filii Biblioteki w Jodłówce Tuchowskiej przybyły dzieci z Oddziału Przedszkolnego wraz z opiekunką Anną Swoszowską. Tego dnia każdy przyniósł  swojego małego lub dużego przyjaciela Misia. Była gimnastyka, tańce i zabawy. W czasie spotkania nie zabrakło głośnego czytania misiowych historyjek. Młodzi czytelnicy z zainteresowaniem wysłuchali przygód Misia Tulisia. Zorganizowano także warsztaty plastyczne, podczas których powstały piękne prace. Przedszkolaki miały okazję też przeprowadzić kilka eksperymentów naukowych. Wielką atrakcją okazała się misiowa fotografia, do której dzieci chętnie pozowały. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do korzystania z Biblioteki.