Biblioteka jest teraz otwarta

Dzień bibliotekarza

8 maja to Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza, w tym dniu rozpoczyna się także Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W tym roku pod hasłem „Moja Twoja Nasza Biblioteka!”. Od ponad roku w Tuchowie pracujemy nad tym, aby biblioteka była miejscem, do którego będziecie przychodzić z wielką radością, ciesząc się razem z nami pięknymi nowymi wnętrzami. Już w maju dobiegną końca prace nad dobudową nowego skrzydła biblioteki. Zanim jednak będziecie mogli korzystać z nowych pomieszczeń, czeka nas remont obecnie użytkowanych przestrzeni bibliotecznych. Musimy przenieść cały księgozbiór, zapewne już w czerwcu. Biblioteka będzie niestety wtedy czasowo zamknięta. Prosimy Was o pomoc, wypożyczcie w maju większą ilość książek, my będziemy mieć mniej do przenoszenia, a Wam nie zabraknie ich do czytania na czas zamknięcia placówki. Liczymy na Waszą pomoc.