Biblioteka jest teraz otwarta

DKK w Siedliskach

11 maja miało miejsce spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki w Siedliskach. Rozmawiano o książce pt. „Pensjonat pamięci” T. Judt. To wyjątkowy zbiór esejów, które powstały, jako mechanizm przetrwania, kiedy brytyjski historyk zachorował na stwardnienie boczne zanikowe, które stopniowo odbierało mu władzę nad własnym ciałem. To mądre, piękne eseje o tożsamości i poszukiwaniu własnego miejsca. Książka godna polecenia. Podczas spotkania wręczono również dyplomy „Zaczytany Senior”i  „Paszporty czytelnicze” wraz z drobnym upominkiem ufundowanym przez bibliotekę. Dziękowano za za promowanie czytelnictwa, utrwalanie nawyku obcowania z książką oraz poszerzanie horyzontów myślowych i kulturowych. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.