Biblioteka w Tuchowie będzie nieczynna

Biblioteka Publiczna w Tuchowie będzie zamknięta od dnia 1 czerwca do odwołania. Planowany czas zamknięcia to jeden miesiąc. Niestety nie będzie możliwości zamawiania książek do książkomatu. Nie będziemy także przyjmować w tym czasie zwrotów książek. Wszystkie terminy zwrotu przypadające na czerwiec zostaną wydłużone o czas zamknięcia biblioteki. Ponawiamy prośbę o wcześniejsze wypożyczenie większej ilości książek. Każdy czytelnik zapisany do Biblioteki w Tuchowie może w tym czasie korzystać z naszych filii bibliotecznych w Jodłówce Tuchowskiej i Siedliskach. Jedna karta biblioteczna obowiązuje we wszystkich placówkach.

Podczas zamknięcia będziemy przenosić cały księgozbiór wraz z meblami, gdyż czeka nas remont obecnie użytkowanych pomieszczeń. Przepraszamy za utrudnienia.