Chcę być kimś-najważniejszy człowiek świata

Warsztaty z Michałem Zawadką zgromadziły w sali tuchowskiego MOSIR-u ponad 550 uczestników. Przyjechała młodzież niemal ze wszystkich szkół Podstawowych naszej Gminy z klas 7-8 oraz uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie. Za nami niezwykłe spotkanie o rozwoju mentalnym młodych ludzi. Rozmawiano o akceptacji siebie, budowaniu poczucia własnej wartości, własnym potencjale, wdzięczności i docenianiu. Prowadzący poruszył niezwykle ważną kwestię, jaką jest hejt i jego konsekwencje. Ważnym zagadnieniem było określenie własnych celów życiowych, pokonywanie barier, budowanie relacji i znalezienie swojego miejsca na świecie. Prowadzący podkreślał, jak ważne jest docenianie nie ocenianie, jak bardzo dużo zależy od naszego nastawienia do życia i problemów, które musimy pokonywać i co robić, aby osiągnąć zamierzone cele. Po spotkaniu był czas na wspólne zdjęcia, zakup książek autora oraz indywidualne rozmowy. Dziękujemy MOSIR Tuchów za współorganizację warsztatów oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za sfinansowanie wydarzenia.