Biblioteka jest teraz otwarta

Ważny komunikat

W związku z ogromnym zainteresowaniem dostępnością do zbiorów zdalnych zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia ograniczeń. Posiadamy niewielką liczbę darmowych dostępów do aplikacji Legimi oraz EmpikGo. Od dnia 1 sierpnia obowiązuje zasada, iż czytelnik, posiadający aktywną kartę biblioteczną, może otrzymać tylko jeden darmowy miesięczny kod. Każdy czytelnik musi napisać maila lub zgłosić się osobiście do biblioteki. Nie wydajemy kodów dla kilku osób w jednej korespondencji. Czytelnik musi wskazać z mailu, z której aplikacji chce skorzystać. Najlepiej pisać prośby na początku każdego miesiąca na adres: biblioteka@tuchow.pl. Obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania liczby posiadanych przez bibliotekę kodów.

Obowiązuje jeszcze jedna ważna zasada: odpisujemy tylko na maile wysłane do nas z datą od pierwszego dnia miesiąca, na który wydajemy kod. Na prośby wysłane wcześniej /na przykład pod koniec miesiąca/ nie odpowiadamy.