Zapraszamy na spotkanie autorskie

Magdalena Wolińska-Riedi – dziennikarka, korespondentka Telewizji Polskiej we Włoszech, autorka trylogii watykańskiej: Kobieta w Watykanie, Zdarzyło się w Watykanie, Z Watykanu w świat spotka się z nami w Tuchowie. Przyjedzie, aby promować swoją najnowszą książkę Mój Rzym-spacerem po niezwykłych zakątkach wiecznego miasta. To wyjątkowe spotkanie, na które serdecznie zapraszamy wspólnie z Domem Kultury w Tuchowie. Organizacją całej trasy promocyjnej w Polsce zajmują się Wydawnictwo Znak oraz Gazetta Italia. Cieszymy się, że autorkę udało się zaprosić do Tuchowa i liczymy na Waszą obecność w poniedziałkowe popołudnie w sali Muzeum Miejskiego w Tuchowie. Będzie można zakupić książki z osobistą dedykacją.

Do zobaczenia 16 października o godzinie 17.00!