Biblioteka jest teraz otwarta

Odwiedziny w przedszkolu

27 listopada bibliotekarka z filii w Jodłówce Tuchowskiej odwiedziła dzieci z Oddziału Przedszkolnego aby wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia. Każdy przyniósł swojego „milutkiego przyjaciela”. Można było zobaczyć kolorowe misie, te małe i duże, a wszystkie były śliczne i wyjątkowe. Przedszkolaki prezentowały swoje pluszaki, opowiadały o nich, o tym co z nimi robią, dlaczego je lubią. Były tańce, gimnastyka i zabawy z misiami. Przeprowadzono również pogadankę na temat emocji. Dzieci z uwagą wysłuchały historii o Misiu Tulisiu, który szukał prawdziwego misiowego przytulenia. Wspólnie z Tulisiem trenowaliśmy przytulasy: na kanapkę, z przewrotką, na wianuszek, brzuszkowe i wiele innych… Było przy tym dużo radości. Zorganizowano także warsztaty plastyczne, podczas których powstały piękne prace. Na zakończenie Pani wychowawczyni wręczyła dzieciom dyplomy „Przyjaciela Pluszowego Misia” Dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas.