Biblioteka jest teraz otwarta

Noworoczne spotkanie DKK

Pierwsze noworoczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Siedliskach odbyło w dniu 11 stycznia. Omawiana książka pt. „Polonez na polu minowym” to 15 wywiadów Doroty Wodeckiej ze znanymi pisarzami, których autorka zapytała o Polskę, tożsamość narodową, wady, urojenia, kompleksy i cnoty Polaków. Lektura nie należała do łatwych, gdyż była momentami kontrowersyjna, ale za to było mocno, ostro i bez litości o współczesnej Polsce i Polakach widziane oczami pisarzy. W spotkaniu wzięło udział 4 osoby. Moderatorem Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych w Siedliskach jest Małgorzata Burza. Życzymy powodzenia w nowej pracy- bibliotekarza w Filii w Siedliskach. Osobom zainteresowanym uczestnictwem w comiesięcznych spotkaniach klubowych zapewniamy miłą atmosferę, ciekawe rozmowy o książkach i dobrą kawę. Zachęcamy do zapisywania się do klubu.