Biblioteka jest teraz otwarta

Baski comber z dobrą książką

Czwartek 8 lutego był doskonałą okazją do spotkań Dyskusyjnych Klubów Książki.

Dobry pączek, aromatyczna kawa, owocowa herbata i żywa dyskusja o książkach – czy można ten dzień spędzić w lepszy sposób? Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Siedliskach odbyło się w tłusty czwartek 8 lutego. Panie w towarzystwie Panów w karnawałowych nastrojach dyskutowali nad książką „Boniecki. Rozmowy o życiu”. Jak wiadomo rozmowy o życiu nie należą do łatwych, wymiana zdań przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Jak na karnawał przystało wszyscy uczestnicy spotkania bawili się wspaniale oczywiście z książką w głównej roli. W spotkaniu udział wzięło sześcioro klubowiczów.

Młodzieżowy klub w Burzynie także odbył w tym dniu swoje spotkanie. Były to trudne rozmowy na trudne tematy razem z książką Martyna Bedfrorda „Bez Końca”. Jak uporać się ze stratą i poczuciem winy, to jedno z pytań na które klubowicze próbowali odpowiedzieć. Bardzo ciekawe spotkanie przy wartościowej lekturze.