Tydzień E-książki 2024

Z okazji Tygodnia E-Książki 2024 przypominamy naszym czytelnikom, iż biblioteka w Tuchowie posiada w swojej ofercie darmowe, roczne kody dostępu do platformy Ibuk Libra. Możliwość czytania publikacji w wersji elektronicznej, zwłaszcza o tematyce naukowej i popularnonaukowej, to doskonałe wsparcie zwłaszcza dla osób poszukujących trudno dostępnych publikacji. Zapraszamy naszych czytelników po kod PIN, który można otrzymać od nas po zgłoszeniu mailowym, telefonicznym bądź osobiście.

W dniach 4-17 marca przygotowano dla czytelników IBUK Libra pakiet dodatkowych publikacji z następujących kategorii: Literatura faktu, Literatura popularnonaukowa, Poradniki, Literatura kobieca, Literatura piękna, Literatura dla dzieci i młodzieży oraz Literatura dla dorosłych. Zachęcamy do skorzystania z nowych dostępnych tytułów.