Ważny komunikat

Uprzejmie informujemy, iż z powodu prowadzonych prac remontowych od środy 13 marca Biblioteka w Tuchowie będzie czasowo zamknięta. Niestety nie będziemy realizować w tym czasie także zamówień złożonych przez system Sowa. Musimy pilnie przenieść cześć księgozbioru i wyłączyć go z możliwości udostępniania. Planowany czas zamknięcia około 1,5 tygodnia. Wyjątkowo w sobotę 16 marca biblioteka będzie czynna. W tym dniu dostępny będzie tylko księgozbiór znajdujący się parterze /nowości dla dorosłych, literatura polska, angielska i amerykańska oraz nowości książkowe dla dzieci i młodzieży/ Przed świętami postaramy się ponownie otworzyć bibliotekę dla użytkowników. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.