Z marzeniami Jej do twarzy

Filia w Siedliskach zorganizowała warsztaty dla Pań. Spotkanie odbyło się 20 marca w bardzo skromnym gronie, gdyż wiadomo kobiety to najbardziej zapracowana grupa społeczna i nigdy nie wiadomo co nas w dany dzień zaskoczy. „Marzycielki” przeniosły się do krainy wyobraźni, tworząc w głowie Mapę marzeń (celów, pasji). Po pierwszych oporach tama nieśmiałości i niepewności puściła w konsekwencji czego powstały niepowtarzalne dzieła, które w odpowiednim czasie doczekają się realizacji i spełnienia. Żeby nie było tak łatwo jest tylko albo aż jedna ZASADA. Nie chowamy głęboko do szuflady naszym map tylko eksponujemy je w widocznym dla nas miejscu (gdy kładziemy się spać i gdy budzimy się rano patrzymy na mapę ).

A co to jest ta mapa marzeń: Mapa (tablica) marzeń to wizualne i graficzne zobrazowanie naszych marzeń, celów i pragnień. Jest to również świetna zabawa, która odstresowuje, daje chwilową odskocznię od codzienności i przenosi nas w kolorowy świat marzeń. Pamiętajmy: marzenia nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla dzieci. Odważmy się realizować nasze nawet najmniejsze marzenia, skrywane głęboko w sercu