Noc w bibliotece

W Filii Biblioteki Publicznej w Jodłówce Tuchowskiej wakacje rozpoczęto kolejną już „Nocą w bibliotece”, zorganizowaną wspólnie z biblioteką szkolną. Wydarzenie odbyło się 20 czerwca. Jak zwykle frekwencja była imponująca , a atmosfera pełna radości i twórczego zaangażowania. Podczas tego wyjątkowego wieczoru, zagłębialiśmy się w twórczość Czesława Miłosza, patrona roku 2024. Jego wiersze wprawiały nas w zadumę.  Ale to nie wszystko! Pod hasłem „Lato” tworzyliśmy wyjątkowe prace z masy solnej i roślin, dając upust naszej wyobraźni. Nie zabrakło również ruchu i muzyki – tańczyliśmy, śpiewaliśmy, a także rysowaliśmy i recytowaliśmy. Atmosfera była pełna śmiechu i dobrej zabawy. Różnorodne gry i zabawy integracyjne dostarczyły nam mnóstwa radości i pozytywnej energii. Późnym wieczorem rozpaliliśmy ognisko, które nadało wydarzeniu wyjątkowy, magiczny klimat. Na dzieci czekały smakowite pieczone kiełbaski. Niech czar tej bibliotecznej nocy pozostanie z nami przez całe lato, zachęcając do letniego relaksu z ulubioną książką w ręku. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej biblioteki podczas wakacji, gdzie znajdziecie wiele interesujących książek.