Z wizytą studyjną w Krośnie i Bieczu

Biblioteka Publiczna w Tuchowie razem z filiami w Siedliskach i Jodłówce Tuchowskiej realizują projekt „Aktywnie z Biblioteką” w ramach tego zadania zaprosiliśmy naszych parterów w projekcie na wyjazd studyjny. Podróż do Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej oraz do Biblioteki Biecz to przede wszystkim spotkanie z ludźmi kultury. Zwiedzanie innych instytucji, nie tylko pod względem infrastruktury, ale przede wszystkim działań jakie podejmują, to doskonała okazja do czerpania inspiracji, wymiany pomysłów, ale także dzielenia się problemami z jakimi borykają się instytucje kultury i sposobami na ich pokonanie. Warto wymieniać się doświadczeniami! Polecamy również wszystkim podróż do tych nieodległych miejscowości – Biecza i Krosna – to piękne miejsca, z ciekawą historią, perełkami architektonicznymi i wspaniałą, kameralną atmosferą! Wyjazd został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury I Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025 z programu BLISKO którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

W wyjeździe towarzyszyli nam:

MOSiR Tuchów

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tuchowie