24 czerwca Bibliotekę Publiczną w Jodłówce Tuchowskiej odwiedzili uczniowie klasy czwartej wraz z wychowawcą. Spotkanie rozpoczęło się na świeżym powietrzu, gdzie na zielonej trawie w cieniu drzew dzieci wysłuchały baśni „Królowa pszczół”, która została zaprezentowana w formie teatrzyku Kamishibai. Po ożywionej dyskusji przyszedł czas na ruch i rekreację –uczniowie integrowali się przy różnych grach i zabawach. Następnie uczestnicy przenieśli się do wnętrza biblioteki, by w wyjątkowej atmosferze między regałami wziąć udział w warsztatach DIY, tworząc glicerynowe mydełka i kolorowe bransoletki. Na koniec chętni uczniowie wypożyczyli książki na nadchodzące wakacje. Dziękujemy czwartoklasistom za wspólnie spędzony czas!





