Biblioteka jest teraz otwarta

Szkolimy się

W piątek 12 lipca zorganizowaliśmy szkolenie z PR i rzecznictwa w instytucjach – Spotkanie przeprowadził Marcin Skrabka z Fundacji Good Culture. Dziękujemy za udział zaproszonym partnerom projektu „Aktywnie z Biblioteką” w ramach programu Blisko Z Narodowego Centrum Kultury. Mamy nadzieję, że każdy z uczestników wyciągnął coś dla siebie z tego pięciogodzinnego spotkania. Dziękujemy za zaangażowanie i pozytywną energię. Program dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele następujących instytucji i organizacji: MOSIR Tuchów, Dom Kultury w Tuchowie, Szkoła Podstawowa w Tuchowie, Szkoła Podstawowa w Jodłówce Tuchowskiej, Liceum Ogólnokształcące w Tuchowie, Pogórzańskie Stowarzyszenie Dunajec-Biała, Towarzystwo Miłośników Tuchowa.