Dyskusyjne Kluby Książki

DKK Tuchów

Dyskusyjny Klub Książki – grupa młodzieżowa powstał w 2009 r. Skierowany jest do osób w wieku 12-15 lat. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Lubimy czytać i rozmawiać o książkach. Raz w roku zapraszamy pisarza na nasze spotkania. Wszyscy uczestnicy DKK mają możliwość uczestniczyć w wycieczce na Targi Książki w Krakowie. Relacje z naszych spotkań znajdują się w zakładce aktualności oraz na Facebooku biblioteki. Zainteresowanych działalnością Klubu oraz uczestnictwem zapraszamy do biblioteki. Tel. do kontaktu 146525008, mail bp@tuchow.pl.

Działamy w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego przez Instytut Książki.

logo do zakup nowości 1ik_2012_logo_malelogo_dkk_duze

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki

DKK Siedliska – dorośli

Dyskusyjny Klub Książki – dla Dorosłych powstał w 2010 r. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w Filii Biblioteki w Siedliskach. Lubimy czytać i rozmawiać o książkach. Raz w roku zapraszamy pisarza na nasze spotkania. Wszyscy uczestnicy DKK mają możliwość uczestniczyć w wycieczce na Targi Książki w Krakowie. Relacje z naszych spotkań znajdują się w zakładce aktualności oraz na Facebooku Filii w Siedliskach. Zainteresowanych działalnością Klubu oraz uczestnictwem zapraszamy do biblioteki. Tel. do kontaktu 146527230, mail bp.siedliska@onet.pl. Działamy w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego przez Instytut Książki.

logo_dkk_duzeik_2012_logo_malelogo do zakup nowości 1

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki

DKK Siedliska – młodzież

7 lutego 2013 r. we współpracy z naszą biblioteką powstał przy Zespole Szkół w Siedliskach nowy Dyskusyjny Klub Książki w naszej Gminie. Pasjonaci czytania, uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum spotykają się raz w miesiącu, aby porozmawiać o książkach. Raz w roku odbywa się spotkanie z pisarzem. Wszyscy uczestnicy DKK mają możliwość uczestniczyć w wycieczce na Targi Książki w Krakowie. Moderatorem nowego klubu została Pani Anna Ogiela, bibliotekarz nauczyciel z Zespołu Szkół w Siedliskach. Informacje o działalności klubu znajdują się na stronie internetowej szkoły Zespół Szkół – biblioteka. Informacji o zasadach uczestnictwa udziela Pani Anna Ogiela. Życzymy wielu przyjemnych chwil spędzonych z książką.

logo_dkk_duzeik_2012_logo_malelogo do zakup nowości 1

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki

DKK Jodłówka T.

16 marca 2015 r. przy Filii w Jodłówce Tuchowskiej powstał nowy Dyskusyjny Klub Książki, do którego należy grupa młodzieży z Zespołu Szkól w Jodłówce Tuchowskiej wraz z bibliotekarką szkolną Panią Elżbietą Wiejacką.
Relacje ze spotkań znajdują się na stronie internetowej biblioteki w zakładce aktualności oraz na Facebooku Filii w Jodłówce Tuchowskiej. Raz w roku odbywa się spotkanie z pisarzem. Wszyscy uczestnicy DKK mają możliwość uczestniczyć w wycieczce na Targi Książki w Krakowie. Zainteresowanych uczestnictwem w Klubie prosimy o kontakt z Panią Mario Wabno tel.146526933 mail: wabno@op.pl

logo_dkk_duzeik_2012_logo_malelogo do zakup nowości 1

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki