Otwarto wystawę w Jodłówce Tuchowskiej

DSC_1021W sobotę 23 maja odbyło się uroczyste otwarcie wystaw „PRZESTRZEŃ” oraz „MAPY PAMIĘCI” przygotowanych przez grupy biorące udział w warsztatach ” Otwartych drzwi”, prowadzonych przez Joannę Bąk. Biblioteka gościła nauczycieli ze szkoły w Olszynach, dzieci i młodzież uczestniczącą w warsztatach z Jodłówki Tuchowskiej, Tuchowa, Olszyn i Rzuchowej, oraz mieszkańców. Joannie Bąk podziękowano za zapał i entuzjazm z jakim przystąpiła do realizacji projektu, dzieciom i młodzieży za to, że tak ochoczo przychodzili i twórczo pracowali, oraz rodzicom, że pozwolili swoim pociechom skorzystać z tych warsztatów. Zgromadzeni z wielką uwagą i podziwem obejrzeli wystawę. W kronice biblioteki nauczyciele z Olszyn napisali: „Miejsca znane i nieznane, przestrzeń zwykła i magiczna – zadziwiające jak wyobraźnia może zmienić rzeczywistość”. Warsztaty „Otwartych drzwi” trwające od lutego, niestety zbliżają się ku końcowi. Jeszcze przed uczestnikami przygotowanie dwóch wystaw: w Olszynach i w Bibliotece Publicznej w Tuchowie.Prace można obejrzeć w czytelni biblioteki do połowy czerwca.