Miód i jego walory zdrowotne

DSC_0038 Na wykład połączony z degustacją i prezentacją produktów pszczelich w wykonaniu Alberta Radwana przybyło w poniedziałkowy wieczór do naszej biblioteki bardzo dużo osób. Prelegent okazał się człowiekiem o ogromnej wiedzy na temat miodu. Przez dwie godziny wykładu połączonego z prezentacją multimedialną przekazał wszystkie najważniejsze informacje dotyczące jego zalet, właściwości i wpływu na ludzki organizm. Jeśli wczoraj przyszedł ktoś jeszcze nieprzekonany dlaczego warto spożywać miód, to po spotkaniu takich osób już nie było. Każdy z obecnych mógł poznać smak doskonałych miodów, które można zakupić w pasiece Alberta Radwana, a przy okazji porozmawiać z człowiekiem, który o miodzie wie niemal wszystko. To był wyjątkowy wieczór w naszej bibliotece. Dziękujemy Panu Albertowi za to, iż podzielił się z nami swoją wiedzą i wszystkim gościom za tak liczną obecność na spotkaniu.