Spotkanie w Jodłówce Tuchowskiej

DSC_0581Dnia 23 lutego o godzinie 16 w bibliotece w Jodłówce Tuchowskiej gościliśmy Pana Alberta Radwana. Na wykład „Miód i jego walory zdrowotne” połączony z prezentacją multimedialną przybyło bardzo wiele osób. Wśród nich: ks. proboszcz Józef Jaworski, kilku pszczelarzy z Jodłówki Tuchowskiej, Olszyn oraz mieszkańcy chcący posłuchać informacji o zaletach miodu. Prowadzący wykład napisał w kronice biblioteki” Gratuluję inicjatywy – każda działalność promująca zdrowy styl życia, a w szczególności wykorzystywanie produktów pszczelich zasługuje na pozytywną ocenę.”
Na zakończenie można było skosztować miodów z pasieki oraz porozmawiać z prelegentem. Dziękujemy Panu Radwanowi za bardzo interesujące spotkanie, oraz wszystkim gościom za tak liczną obecność.