Biblioteka jest teraz otwarta

Finał konkursu plastycznego!

sieliska 2016.415 marca odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Wybrana postać ze świata bajek”. Organizatorem była filia biblioteki w Siedliskach. Rozdanie nagród miało miejsce w Oddziale Przedszkolnym Zespołu Szkół w Siedliskach. Na konkurs wpłynęło 50 prac, tak więc jury konkursu stanęło przed trudnym zadaniem, które wybrać jako najlepsze. W ocenie prac najważniejszym kryterium była samodzielność i oczywiście talent oraz pomysł na przedstawienie swojego ulubionego bohatera bajkowego. Jury obradowało w składzie: Bożena Wrona, Wiesława Hudyka oraz Kinga Kulas. Nagrodzone prace w kategorii 6-lat to:
1 miejsce Marcin Bujak i Roksana Wałaszek, 2 miejsce Maja Bajorek, 3 miejsce Wiktoria Siwak i Szczepan Rejkowicz. Wyróżnienia otrzymali: Patrycja Jasińska, Emilia Rodowicz oraz Marek Pyrek–Gleń.
W kategorii 4-5 lat: 1 miejsce Karol Kordela i Amelia Łątka, 2 miejsce Magdalena Gacek, 3 miejsce Karolina Bommersbach. Wyróżnienia otrzymali: Patryk Gubała, Hubert Hołda i Bartłomiej Gębala. Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu. Każde dziecko otrzymało mały upominek w zamian za obietnicę czytania książek oraz odwiedzania naszej biblioteki.