Biblioteka jest teraz otwarta

Gwarno i wesoło w Bibliotece w Jodłówce Tuchowskiej

fot 118, 19 i 20 kwietnia to były ważne dni dla gimnazjalistów z ostatnich klas. Podczas gdy uczniowie klasy 3 gimnazjum męczyli się nad testami ich młodsi koledzy spędzili aktywnie czas w Bibliotece. W poniedziałek gościliśmy dzieci z naszego Przedszkola i klas I – III wraz z wychowawcami, a we wtorek odwiedziły nas klasy 5 i 6. Było dużo zabawy i śmiechu. Odbyło się głośne czytanie uczniom klas młodszych. Pani pielęgniarka Ewa Mężyk czytała wiersz Basi Badowskiej o wiośnie pt. „Święto wiosny”, natomiast pielęgniarka środowiskowa Pani Teresa Osika mówiła dzieciom o zdrowym odżywianiu, uprawianiu sportu, szkodliwości palenia papierosów. Dzieci obejrzały film edukacyjny oraz korzystały z wyposażenia Biblioteki: piłkarzyków, Internetu, x- boksa, gier świetlicowych oraz wypożyczyły sobie książki do domu.
Gimnazjaliści mieli okazję powalczyć o dobre rezultaty. Razem z nimi z niecierpliwością czekamy na wyniki. Jednocześnie życzymy powodzenia maturzystom, którzy już niedługo zmierzą się z egzaminem dojrzałości. Powodzenia!.